Bekers Max Scheffer gaan naar Thomas & Cedric

De regels van het voetbalspel werden het afgelopen seizoen op regelmatige basis getest op onze ledenvergaderingen. Het voornaamste doel om de kennis van de spelregels bij onze leden extra in te oefenen, maar vooral ook om diegene met de meeste punten te belonen aan het einde van het seizoen. De traditie wil dat de winnaars op het Banket worden bekend gemaakt.

De Beker der Beloften, de beste jongere onder de 21 jaar, werd weggekaapt door Cedric Gunsing. De winnaar van de Trofee Max Scheffer werd Thomas Van Asch.

Cedric ontving de beker uit handen van onze verantwoordelijke opleider Frans Nieuwejaers. Thomas kreeg deze overhandigd van Louisa Scheffer, de weduwe van Max naar wie de trofee is genoemd.

We wensen beiden alvast proficiat met de kennis van de spelregels die ze elke maand hebben weten aan te tonen. Tevens een hulde aan Jakub Stefanski, die ook dit seizoen weer de organisatie van de beker op zich heeft genomen en zich prima kwijnde van zijn taak.