Heel wat Soleo gevierden op de Nieuwjaarsreceptie van de KBVB

Op de Nieuwjaarsreceptie van de KBVB in Antwerpen werden enkele van onze leden gevierd voor hun verkregen bondsonderscheiding. In aanwezigheid van de Erevoorzitter Francois De Keersmaecker ontvingen onze leden die aanwezig konden zijn een geschenk overeenkomstig hun verkregen titel.

De gevierden met een bondsonderscheiding toegekend op de Algemene Vergadering van de KBVB in juni 2017 zijn: 

Leden van Verdienste
De titel van lid van verdienste en het eraan verbonden verzilverd kenteken wordt toegekend aan de scheidsrechters met dertig ononderbroken of vijfendertig niet-opeenvolgende jaren dienst bij de KBVB.

GHIELENS Kurt, Opleider Bureau Arbitrage Antwerpen
VAN CRAEN Marc, Voorzitter Provinciaal Comité Antwerpen
VAN LOOY Guy, Scheidsrechter
VERHEYEN Paul, Scheidsrechter

Bondserepenningen
De bondserepenning wordt toegekend aan de leden van een bondsinstantie die twintig ononderbroken of vijfentwintig niet-opeenvolgende dienstjaren tellen. Aan de scheidsrechters die de leeftijd van veertig jaar hebben bereikt en die minstens vijftien ononderbroken of twintig niet-opeenvolgende dienstjaren tellen.

VAN CRAEN Marc, Voorzitter Provinciaal Comité Antwerpen
BILLIAERT Willy, Scheidsrechter
DEMUYER Leo, Scheidsrechter
MOORS Luc, Scheidsrechter